PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دامنه وردپرس

admin
2015-08-31, 17:27
با سلام
گاهی اوقات کاربران بنا به دلایلی قصد تغییر دامنه وردپرس را دارند برای همین منظور از پشتیبانی هاست خود درخواست میکنند که دامنه هاست را تغییر دهد.
این کار شاید در ظاهر مشکلی ایجاد نکند ولی وقتی بخواهید وارد مدیریت (پیشخوان) وردپرس شوید متوجه مشکل خواهید شد! وردپرس تلاش میکند به همان دامنه قبلی وصل شود و یوزر و رمز را چک کند.

این مشکل به این دلیل ایجاد شده که نام دامنه در تنظیمات وردپرس ذخیره میشود و باتغییر دامنه ی هاست، تنظیمات وردپرس تغییر نمیکند (دامنه قبلی در تنظیمات باقی می ماند)
اما شما نمی توانید به پیشخوان وارد شوید تا بتونید تنظیمات را تغییر دهید!؟

چاره این کار استفاده از برنامه موجود در این تاپیک است. این برنامه با یک بار اجرا بدون نیاز به هیچ تنظیماتی دامنه را در تنظیمات وردپرس بصورت خودکار تصحیح می کند.

مراحل:

فایل را دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید
فایل change-wp-url.php را روی هاست آپلود کنید
به آدرس yoursite.com/change-wp-url.php بروید (بجای yoursite.com از نام دامنه خود استفاده کنید)
در صورت موفقیت آمیز بودن، پیغام مربوطه در صفحه چاپ می شود.

توجه :

این برنامه بصورت رایگان منتشر شده و شما هیچ اجباری در استفاده از آن ندارید.
با اینکه این برنامه چندین بار تست شده، هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست یا مشکلات احتمالی نمی پذیریم.

لطفا اگر سوال یا پیشنهادی دارید در پایین همین تاپیک بنویسید

alisajad
2017-05-21, 16:46
بنده عملیات های گفته شده را انجام دادم ولی فقط یک صفحه از سایتم را نمایش داد که میگفت صفحه پیدا نشد و بازهم نمیتوانستم به سایر قسمت ها و پیشخوان بروم
لطفا راهنماییم کنید

admin
2017-05-22, 15:05
سلام
فرض کنید میخواهید دامنه را از talahost.com به talahost.net تغییر دهید
ابتدا فایل فوق را دریافت و روی هاست خود در پوشه public_html آپلود کنید
سپس دامنه دوم (talahost.net) را به هاست خود وصل کنید و dns های آن را تنظیم کنید. کمی باید صبر کنید تا دامنه به هاست وصل شود.
در آخر آدرس سایت جدید را به همراه نام فایل اجرا کنید تا تنظیمات بصورت خودکار انجام شود. (talahost.net/change-wp-url.php)

pelak54
2017-12-07, 18:34
سلام.من دامینم به علت عدم تمدید منقضی شد و بعد ظاهرا از شرکت دیگری ثبت شد که اون .com بود من .ir را خریداری نمودم و روی DNS های هاستم تنظیم کردم ولی اول اون مواردی را که شما گفته بودید رعایت نکرده بودم و وقتی صفحه سایت را باز کردم نه قالبی بود و یه سری نوشته فقط بود.الان که مطالب شما را خواندم میخواستم اون برنامه را اجرایی کنم اصلا حتی لینک ورود به ورد پرس هم برای دامین جدید باز نمی شود

admin
2017-12-08, 1:31
سلام.من دامینم به علت عدم تمدید منقضی شد و بعد ظاهرا از شرکت دیگری ثبت شد که اون .com بود من .ir را خریداری نمودم و روی DNS های هاستم تنظیم کردم ولی اول اون مواردی را که شما گفته بودید رعایت نکرده بودم و وقتی صفحه سایت را باز کردم نه قالبی بود و یه سری نوشته فقط بود.الان که مطالب شما را خواندم میخواستم اون برنامه را اجرایی کنم اصلا حتی لینک ورود به ورد پرس هم برای دامین جدید باز نمی شود

سلام
برای اجرای این کار (تغییر دامنه) نیاز به ورود به مدیریت نیست
طبق آموزش بالا اقدام کنید بعد از انجام مراحل آموزش به احتمال خیلی زیاد مشکل ورود به مدیریت وردپرس حل میشود

siasif23
2018-04-16, 10:53
سلام
من فایلی را که فرستادید را دریافت کردم و طبق دستوری که دادید انجام دادم وخوشبختانه dnsهای من تنظیم شدند ولی به آدرسyoursite.com/change-wp-url.phpکه جای yoursiteنام سایتمو میزنم میزنه صفحه یافت نشد
لطفا راهنماییم کنید

admin
2018-04-17, 9:25
سلام
من فایلی را که فرستادید را دریافت کردم و طبق دستوری که دادید انجام دادم وخوشبختانه dnsهای من تنظیم شدند ولی به آدرسyoursite.com/change-wp-url.phpکه جای yoursiteنام سایتمو میزنم میزنه صفحه یافت نشد
لطفا راهنماییم کنید

سلام
اگر از طلاهاست سرویس گرفتید لطفا به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا بررسی شود.

esmaeily
2019-05-08, 12:02
با سلام دستور العمل هاتونو گام به گام انجام خدا روشکر جواب گرفتم فقط مشکلی که الان دارم اینه که تمامی آیکون ها نمایش داده نمیشه اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم ارائه کنه تشکر