PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در فعال سازی دامنه

shayan
2013-03-28, 13:37
سلام و خسته نباشید.
من دامنه ی gamesinstall.ir رو به gamesinstall.blogfa.com متصل نمودم.دامنه توسط شما و ایرنیک تایید شد.اما هنگام باز کردن not found میده.تو سوالات متداول نوشته باید هاست هم داشته باشم.میشه بیشتر توضیح بدین یعنی حتما باید از سایت شما هاست هم بگیرم؟یعنی حتما باید سالانه حداقل 100 هزار تومن بدم.من تو سایتم نیاز به آپلود چیزی ندارم.

safadoost
2013-03-28, 14:35
نه آقای shayan باید حد اقل 4 الی 48 منتطر باشید تا دامنه شما در ایرانیک با دی ان اس های بلاگفا ست شود وبعد از ست شدن مدیر سایت بلاگفا آقای شیرازی دامنه شما را تایید کند

با تشکر

admin
2013-03-28, 14:41
سلام
نیاز به هاست نیست، همانطور که آقای صفادوست گفتند باید چند ساعت صبر کنید تا dns ها تنظیم شوند.
بقیه مراحل باید در پنل وبلاگ انجام شود (آموزش اتصال دامنه به وبلاگ در کنترل پنل وبلاگ شما نوشته شده)

shayan
2013-03-28, 17:34
ممنونم از شما حالا اگه بخوام مکانی برای آپلود به سایتم وصل کنم باید چیکار کنم؟گیجم نیستما میدونم چجوری هست اما من به اونقدری حجم نیاز ندارم که مثلا بابتش 100 هزار تومن پول بدم.سایت رایگان مثل پرشین گیگ هم نباشه.

admin
2013-03-28, 19:00
اگر وبلاگ شما قابلیت تعریف A record داشته باشد می تونید دامنه را علاوه بر وبلاگ به هاست نیز وصل کنید.
بهتر است با پشتیبانی وبلاگ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

shayan
2013-03-28, 23:00
هر دامنه را فقط میتوان به یک وبلاگ وصل نمود؟

amirhosein75
2013-03-29, 10:01
فک کنم بشه به هزار تا وبلاگم وصل کرد
البته از طریق ساب دامین ها
یه سوال
شما تعهد نامه و عکس کارت ملی نفرستادید؟
اگر فرستادید چند روزه تایید شد (برای من فعلا یک روز گذشته و هیچ خبری نشده)

safadoost
2013-03-29, 10:19
یه سوال

حد اقل 1 الی 3 روز تا نامه شما برسه بایگانی شود وبه پرونده ونام دامنه ای که شما در زیر مدارک نوشته اید پیوست بشه طول می کشه

با تشکر

shayan
2013-03-29, 13:50
یه سوال
نه تعهدنامه و کارت ملی نفرستادم.طبیعی هست برای من هم بعد از 24 ساعت فعال شد.وقتی فعال بشه سایت ایرانیک ایمیل میده میگه.

iranmemo
2013-10-19, 10:40
moshkeliiii nadashte vase man ta hala