PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال هاست از یک شرکت دیگر به طلا هاست

shahram_pc
2015-04-19, 18:56
با سلام.من دامنه هام رو از طلا هاست سفارش می دادم.ولی هاستم رو سرورهای دیگری بود.الان قصد دارم هاستم هم به سرور طلا هاست منتقل کنم.آیا فقط با خرید هاست از شما و ویرایش dns در پنل کاربری کار تمام می شود.و نکته مهم در این جانجایی از هاست قبلی به هاست شما اختلالی در نمایش سایت در زمان این نقل و انتقال بوجود نمی آید.
با تشکر

majid rostami
2015-04-19, 22:07
سلام
باید محتویات سایتت رو هم بک اپ بگیری و ریستور کنی توی هاست جدید .
مدت زمان تغییر دی ان اس سایتت میخوابه و نشون داده نمیشه .

admin
2015-04-20, 15:21
با سلام.من دامنه هام رو از طلا هاست سفارش می دادم.ولی هاستم رو سرورهای دیگری بود.الان قصد دارم هاستم هم به سرور طلا هاست منتقل کنم.آیا فقط با خرید هاست از شما و ویرایش dns در پنل کاربری کار تمام می شود.و نکته مهم در این جانجایی از هاست قبلی به هاست شما اختلالی در نمایش سایت در زمان این نقل و انتقال بوجود نمی آید.
با تشکر
سلام
میتونید پس از خرید هاست جدید اطلاعات هاست قبلی را در تیکت ([Only registered and activated users can see links]) ارسال کنید تا مختوای هاست قبلی منتقل شود.
تنظیم dns و اتصال دامنه به هاست جدید معمولا کمتر از 24 ساعت طول می کشد (و گاهی تا 72 ساعت) و در طول این مدت سایت از روی هاست قبلی لود می شود (قطع نمی شود)