PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هاست برای وبلاگدهی

worldprayer.ir
2013-03-21, 16:50
سلام بچه ها!

عیدتون هم مبارک باشه.

من میخواستم بدونم که برای ساخت یه سایت وبلاگدهی، باید فضای هاست و پهنای باند و ... چقدر باشه و کلاً چیا لازم داره؟

mybbsupport
2013-03-22, 1:35
سلام بچه ها!

عیدتون هم مبارک باشه.

من میخواستم بدونم که برای ساخت یه سایت وبلاگدهی، باید فضای هاست و پهنای باند و ... چقدر باشه و کلاً چیا لازم داره؟

سلام

بستگي به نوع و ميزان فعاليت شما داره

براي شروع مي تونيد از يك هاست حرفه اي شروع به كار كنيد

[Only registered and activated users can see links]

كلا كار پر هزينه اي هست!!!

باتشكر

worldprayer.ir
2013-03-22, 10:49
ممنون!

التماس دعا

mybbsupport
2013-03-22, 11:36
ممنون!

التماس دعا

موفق باشيد

homan
2013-06-05, 21:41
سلام و خسته نباشید.ببخشید من تازه واردم اینجا رو انتخاب کردم برای این سوالم/من میخواستم یه سرویس وبلاگدهی راه اندازی کنم اما زیاد با این کار اشنایی ندارم.میخواستم توضیح بدین که هاست معمولی با هاست حرفه ای برای این کار فرقش چیه؟بعد هزینه طراحی یه سرویس وبلاگدهی چقدره؟و تا چه تعداد وبلاگ رو ساپورت میکنه؟باتشکر

worldprayer.ir
2013-06-06, 9:11
سلام homan گرامی.

فرقش را دقیق من توی طلاهاست پیدا نکردم، اما اگه معمولی خریدید اونقدر برای یه چیز می پیچونندت که بری و هاست حرفه ای بخری!
هر هاستی میخری بخر، اما پهنای باندش را در هر زمینه نامحدود بخر که مثل من نخوایی انتقالی بگیری!

اینو واقعا از تــــــه قلب بهت میگم.

پورسانت و حرفه و ... نداره، از نظر من هرچقدر پول بدی آش میخوری،
اگه هم پول چندانی نداری و نمی خوایی مثل سیستم وبلاگدهی های معروف، سرشناس بشی، پس از یکی مثل طلاهاست، هاست بخر.

موفق باشی.

admin
2013-06-07, 16:29
سلام homan گرامی.

فرقش را دقیق من توی طلاهاست پیدا نکردم، اما اگه معمولی خریدید اونقدر برای یه چیز می پیچونندت که بری و هاست حرفه ای بخری!
هر هاستی میخری بخر، اما پهنای باندش را در هر زمینه نامحدود بخر که مثل من نخوایی انتقالی بگیری!

اینو واقعا از تــــــه قلب بهت میگم.

پورسانت و حرفه و ... نداره، از نظر من هرچقدر پول بدی آش میخوری،
اگه هم پول چندانی نداری و نمی خوایی مثل سیستم وبلاگدهی های معروف، سرشناس بشی، پس از یکی مثل طلاهاست، هاست بخر.

موفق باشی.

پیچاندن؟
شما یک موضوع را در یک تیکت بیش از 20 بار تکرار کردید و هر بار عرض کردیم که امکان پذیر نیست.
دانلود بیش از حد در سرویس های هاست اشتراکی مجاز نیست. اگر مصرف بالایی دارید باید هاست دانلود بگیرید (نمی گم از طلاهاست، از هر جا که دوست دارید)
تقریبا 100% مخالفان طلاهاست بخاطر مسائل مالی قصد تخریب دارند، اگر طلاهاست دامین نسیه برای شما ثبت نمی کند دلیل بر بد بودن سرویس دهی نیست.

موفق باشید