PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت خبرنامه

hesam
2013-02-26, 14:47
با سلام
کسی اسکریپت خبرنامه فارسی میشناسه؟
میخوام توش ایمیل هایی رو سیو کنم و بعد برای همه ایمیل بفرستم

hesam
2013-02-27, 17:29
کسی نیست جواب بده؟

admin
2013-02-28, 11:23
سلام
اسکریپت خبرنامه خیلی زیاد هست
برای مثال
[Only registered and activated users can see links]
یا در سایت github.com یا phpclasses.org جستجو کنید موارد زیادی پیدا می شه.
به این دلیل این سایت ها را ارسال کردم چون تقریبا می شه از سالم بودن فایل های موجود در این سایت ها مطمئن بود.
سایت های ایرانی هم سیستم های خبرنامه برای دانلود گذاشتند که شاید کامل و ساده باشند (می تونید جستجو کنید : دانلود سیستم خبرنامه) ولی خب بعضی سایت ها قابل اطمینان نیستند

admin
2013-02-28, 11:50
یک اسکریپت ساده براتون ضمیمه می کنم

farzadroozdar
2014-03-31, 22:53
با سلام و عرض ادب
من تجربه شخصی خودم را در اختیار شما میزارم...ممکنه برخی تائید کنند و برخی خیر...
به نظر من شما از سیستم whmcs استفاده کنید.یعنی یک سیستم whmcs روی یک هاست جداگانه نصب کنید برای ارسال ایمیل.
ممکنه کمی وقت گیر باشه. ولی خوب دیگه خیالت راحته ایمیلهات ارسال میشه .
whmcs خودش این امکان را داره که به صورت زمانبندی ایمیل ارسال کنه .
شما چند تا گروه بسازید و در هر گروه با توجه به محدودیت ارسال ایمیل در هر 24 ساعت داخل گروه هاتون ایمیل وارد کنید.مثلا من داخل هر گروه 400 ایمیل وارد میکنم.
الان حدود چندین گروه دارم و هر روز میزارم برای یکی از گروه ها ایمیل ارسال میشه و نتیجه صد در صد مثبت میگیرم.
امیدوارم که پیشنهاد من به دردتون بخوره ..
با تشکر

راتین
2017-02-24, 16:59
سلام دوستان یه کد ساده میخواستم برای wordpress برای خبرنامش که توی طراحی سایت ([Only registered and activated users can see links]) خودم ازش استفاده کنم ممنون

ATILA1355
2017-02-24, 17:31
سلام دوستان یه کد ساده میخواستم برای wordpress برای خبرنامش که توی طراحی سایت ([Only registered and activated users can see links]) خودم ازش استفاده کنم ممنون

خوب داداش من
شما لینک بیلدینگ ات رو خیلی صادقانه و ساده تر میتونستی انجام بدی!