PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیم سرور

lord
2014-11-15, 16:51
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم
بنده یه دامنه دارم میخوام دی ان اس اختصاصی بزنم
توجه داشته باشید که بنده یک بار این کار را انجام داده ام و الان به صورت ns1.xxxxxx.com @ ns2.xxxxxxx.com
در حال فعالین هستم
جدیدا سرور دیگه ای هم خریداری کردم و میخوام دو عدد دی ان اس دیگه بهع صورت ان اس 3 و 4 به اون اضافه کنم
و این کارو مااند ساخت دی ان اس های قبلی انجام دادم و با دادن دی ان اس های جدید به دامنه های موجود بدون مشکلی سایر دامنه ها به سرور متصل میشن ولی یه مشکل بزرگ برای دامنه خودم که روش دی ان اس هارو به صورت ان اس 1 و 2 و3 و4 سوار کردم به وجود اومده و اونم اینه که وتی ادرس دامنه خودمو میزنم با www به یک سرور و بدون www به یک سرور دیگه متصل میشه
لطفا راهنمایی کنید که چطور اونو درهمه صورت تنها به یک سرور متصل کنم

lord
2014-11-16, 10:41
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :|

admin
2014-11-18, 11:53
سلام
طبق این آموزش، در پنل دامنه dns اختصاصی بسازید [Only registered and activated users can see links]
سپس در هر دو سرور A record های مربوط به دی ان اس ها را ایجاد کنید (برای این کار با پشتیبانی سرور تماس بگیرید)

lord
2014-11-19, 16:52
سرور مال خودمه ولی چون تا به حال همچین کاری نکردم زیاد وارد نیستم ممکنه راهنمایی کنید خودم اوکی کنم >؟