PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم هاست؟؟ معمولی یا ارزان؟؟؟؟

reza78910
2013-02-14, 13:09
سلام.
میخاستم بپرسم کدوم هاست لینوکس واسه فروشگاه مناسبه؟؟؟
1. ارزان
2. معمولی

لطفا سریع تر جواب بدید تا سریع دامنه رو صبت کنم و هاست رو بخرم

ممنون میشم بگید چند مگی باشه خوبه چون واسم خیلی مهمه

نکته: پولم هم کمه به این همه توجه کنید ممنون میشم

ممنون از طلا هاست به خاطر پیشتیبانی عالیش فقط لطفا سریع تر جواب بدید

admin
2013-02-14, 13:12
سلام
هاست ارزان دیتابیس (mysql) ندارد پس برای کار شما مناسب نیست چون فروشگاه نیاز به دیتابیس دارد
می تونید هاست معمولی ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید برای کار شما مناسب است.

حجم هاست بستگی به تعداد فایل ها، عکس ها و .. دارد معمولا خود اسکریپت فروشگاه کمتر از 50 مگابایت فضا نیاز دارد. 200 مگابایت هم برای شما مناسب است.

reza78910
2013-02-14, 13:15
ممنون
خیلی قیمت بالاست چرا؟؟ بقیه هاستینگ ها همین هاست با فضای 200 مگ و پهنای باند 5 گیگ رو میدن 22 تومن (...)!!! چرا واسه شما اینقدر گرونه؟؟ ممنوون میشم جواب بدید

admin
2013-02-14, 13:24
ممنون
خیلی قیمت بالاست چرا؟؟ بقیه هاستینگ ها همین هاست با فضای 200 مگ و پهنای باند 5 گیگ رو میدن 22 تومن (...)!!! چرا واسه شما اینقدر گرونه؟؟ ممنوون میشم جواب بدید

هزینه سرویس در طلاهاست به این صورت است، اگر تمایل داشته باشید می تونید سفارش دهید. سرویس های طلاهاست به نسبت کیفیتی که دارند ارزان هستند

موفق باشید

kalag
2013-03-23, 7:14
سلام داداش رضا
اولا ثبت
ثانیا هاست حرفه ای به نظر بنده خوبه چون همون طور که بچه ها نوشتن امکان ایجاد دیتا بیس جدید رو نداره و این کار ورو یکم مشکل میکنه;)

- - - Updated - - -

به نظر بنده که کیفیت و پشتیبانی خوبی داره
هی اون پایین مینوشتن دارای پشتیبانی خوب ولی من باورم نمیشد تا اینکه خودم تجربه کردم!