PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادن قالب در وب سایت

ELSA
2014-08-08, 15:53
چه گونه می توانم قالب html با فایل فشرده را در وب سایت قرار دهم تا کاملا در وب سایت نمایش داده شود؟
با تشکر@};-

miladnasri
2014-08-08, 21:07
از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنی؟ یا وبسایتت خالیه؟ اگر هم خواستی بهتره واسه راهنمایی بهتر نشانی وبسایت رو هم ذکر کنی.

sababazar
2014-08-08, 22:49
فایل رو به صورت زیپ اپلود کن .بعدش اگستراک کن
خواستی بده واست انجامش بدم

amir255
2014-10-31, 13:37
سلام من ی هاست گرفتم من فک میکردم عین بلاگفاورزبلاگ هس میشه براش پست وتگ بزنی ولی نمیشه بایدچیکارکنم؟

saeidkiani
2015-04-18, 16:28
سلام
بنده یک قالب از سایت وردپرس دانلود و به صورت زیپ در سیپنل خودم آپلود کردم بعد اونو اکسترکت کردم اما فقط اسم اون فایل رو در سایت نمایش میده چطور میتونم یک پوسته رو طوری در هاست خودم قرار بدم که به صورت کامل در سایت نمایش داده بشه
لطفا اگر کسی میدونه کامل توضیح بده چون کارهایی که تاحالا دوستان گفتند رو انچام دادم اما نتیجه نگرفتم

admin
2015-04-19, 8:40
سلام
پوشه قالب باید در مسیر wp-content/themes آپلود شده باشد.

smscenter.ir
2015-04-19, 10:50
منم این مورد رو دیده بودم

saeidkiani
2015-04-20, 12:49
بله متوجه شدم اما در فایل منیچر سی پنل بنده چنین مسیری وچود نداره باید چکار کنم

admin
2015-04-20, 15:23
اگر سیستم سایت شما وردپرس است این مسیر باید در هاست وجود داشته باشد.
اگر هاست را از طلاهاست گرفتید میتونید تیکت ارسال کنید تا شما را راهنمایی کنیم : ارسال تیکت ([Only registered and activated users can see links])

saeidkiani
2015-04-20, 19:24
من از وردپرس استفاده می کردم
و حالا می خوام از مدیریت محتوای دروپال استفاده کنم ابتدا فایل دروپال رو از سایت خودش دانلود و زیپ آن را در پابلیک اچ تی ام ال آپلود کردم بعد اونو آنزیپ و فایلها و پوشه هارو در محیط اصلی قرار دادم بعد یک دیتا بیس ساختم اما وقتی برای نصب دروپال وارد آدرس سایتم میشم پیام ارور میده میشه لطفا منو راهنمایی کنید
آدرس سایت رو چک کنید و پیام خطا رو بخونید [Only registered and activated users can see links] و [Only registered and activated users can see links]
خیلی خیلی سپاسگذارم

saeidkiani
2015-04-22, 17:03
ادمین عزیز من در هاست مدیریت دروپال نصب کردم و چندبار قالبهارو عوض کردم اما الان هرچی به آدرس سایتم میرم صفحه کاملا سفیده حتی با آدرس و یوزر هم جستجو میکنم اما باز صفحه کاملا سفیده چطور میتونم وارد مدیریت پوسته بشم وقتی چیزی نمی بینم میخوام پوسته رو عوض کنم شاید ایراد داشته باشه