PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قراردادن فرم طراحی شده در سایت

saravansms
2013-02-11, 2:28
دوستان سلام
من یک فرم ثبت نام طراحی کردم با وب دیزاینر خواهش می کنم جزوه یا کتابی یا فایل آموزشی نحوه قراردادن فرم الکترونیکی طراحی شده و عملیات قراردادن در سایت با توجه به یک کاربر مبتدی مساعدت نمایید.

admin
2013-02-11, 12:01
سلام
لطفا فایل ها را ارسال کنید (در هاست آپلود کنید یا ایمیل کنید) تا در سایت شما قرار داده بشه.
برای آموزش باید html یاد بگیرید. کتاب های بسیار زیادی در اینترنت در مورد آموزش html هست می تونید دانلود کنید

toot
2013-02-11, 18:07
به نام هستی بخش یکتا
سلام
در اکثر سایت سازها در قسمت ارسال مطلب و در بخش ابزار نوشتن (در کادر بالای ایجاد مطلب)گزینه ای با عنوان html وجود دارد که در صورت انتخاب این گزینه و کپی کردن متن مورد نظر در این قسمت و کلیک بر روی گزینه ثبت،متن عادی شما تبدیل به کد html می شود. اگر دوباره بر روی گزینه html همان مطلب ثبت شده کلیک کنید می توانید متنی که حالا به کد html تبدیل شده را مشاهده کنید و آن را کپی کرده و در هر قسمتی از قالب سایت و یا هر جای دیگری از سایتتان قرار بدید.
اگه سایت شما چنین امکانی را نداره مشکلی نیست شما می توانید در موتورهای جستجو متن:تبدیل متن به کد html را جستجو کنید،سایتهایی برای شما نمایش داده می شوند،در این سایتها کادری وجود دارد که با نوشتن متن عادی مورد نظر خود و انتخاب گزینه تبدیل، متن شما از حالت عادی به کد html تبدیل می شود.