PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف دامنه از گوگل

mohamada
2014-07-21, 18:57
با سلام و احترام
من یه دامنه دارم,به نام کرمون چت(kermunchat.ir),وقتی تو گوگل سرچ میکنی,دامنه نمیاد بالا,ولی یه سایت میاد بالا با این عنوان:website.informer.com/kermunchat.ir
ایا سایت من از گوگل حذف شده؟؟ایا این سایت(website.informer.com),باعث حذف دامنه ی من شده؟ چجوری میتونم درستش کنم؟؟لطفا کمک کنید.
با تشکر.

admin
2014-07-22, 11:09
سلام
اینجا را ببینید [Only registered and activated users can see links]
و در مورد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تحقیق کنید

mohamada
2014-07-22, 16:28
این کارا رو من انجام دادم,ولی درست نشد.
البته ناگفته نماند,این دامنه قبلا دست طراحم بود,و وقتی که دست طراحم بود,تو گوگل میومد بالا,چت رومم دو سه تا دامنه بهش وصل بود,و تا اون موقع هم تو گوگل لینک اول بود و مشکلی نداشت,ولی به محض اینکه دامنه رو به حساب خودم منتقل کردم,چت روم به طور کلی از گوگل حذف شد,وقتی این دامنه رو از چت روم جدا کردم,چت رومم با اون یکی دامنه ام,تو گوگل اومد بالا,ولی متاسفانه این دامنه همچنان از گوگل حذفه,راه دیگه ای پیشنهاد نمیدین که درست شه؟

khat.khati
2014-07-23, 13:55
سلام دوست عزیز

این دامنه kermunchat.ir {دایورت یا ریدایرکت} Redirect شده بر روی دامنه ی tarchat.ir

دامنه ی کرمون شما بر روی رز بلاگ هم ست شده

حتی اگه ده سالم بگذره شما دامینی که ریدایرکت شده رو نمیتونین بیارین بالای گوگل

موفق باشین

mohamada
2014-07-24, 13:16
سلام,ممنون.
منظورتون از دایورت همون کد انتقال دهنده ایه که من گذاشتم؟
خب این دامنه قبلا دایورت نبود,این دامنه متصل به چت روم بود,همین دامنه باعث شد چت روم به کل از گوگل حذف بشه,واسه همین من این کارو باهاش کردم,الانم نمیدونم اگه این دامنه رو بازم به چت روم متصل کنم,ایا بازم چت رومم از گوگل حذف میشه یا نه.شما میدونید؟

khat.khati
2014-07-24, 14:03
بله همون کد انتقال دهنده منظورمه

به نظره من یک دامنه و عنوان ثابت برای سایت تون در نظر بگیرین خیلی بهتره تا این که دو دامنه و دو عنوان رو قرار بدین اینطوری زودتر میاد بالای گوگل دامین

موفق باشین

mohamada
2014-07-27, 1:03
خب من کد انتقال دهنده رو برداشتم,الان دیگه ممکنه دامنه توی گوگل بالا بیاد؟
با تشکر.