PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قراردادن دیتابیس در وبسایت پنل

mkmostafa
2014-06-04, 12:06
با سلام
سایت من دیتابیس داره که من نمی دونم چطوری و کجا اون رو بزارم؟؟؟
با ویژوال 2008 نوشتم. دیتابیس جدا بزارم یا از دیتابیس خود ویژوال استفاده کنم؟؟؟
کانکشن استرینگ طلاهاست چیه؟؟؟
با تشکر

admin
2014-06-05, 12:44
سلام
در وبسایت پنل می توانید روی نام دیتابیس کلیک کنید و از بخش Maintenance Tools برای گرفتن بکاپ (Backup) یا بازگردانی بکاپ (Restore) استفاده کنید
[Only registered and activated users can see links]

نمونه کانکشن استرینگ : [Only registered and activated users can see links]

mkmostafa
2014-06-08, 7:30
<connectionStrings>
<add name="connectionString" connectionString="Server=.\winter.talahost.com\bisaroseda.ir\[Only registered and activated users can see links] ; Database=Database.mdf; Uid=win76531; Password=pass;" providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>
اینم کانکشن استرینگ ، حالا یکی از دوستان بگوید که ایرادش کجاست؟؟؟
دیتابیسم از sqlخود ویژوال 2008 است و در پوشه wwroot قرار دارد.
ممنون

admin
2014-06-08, 21:43
سلام
کانکشن استرینگ استفاده شده مشکل دارد.
از این استفاده کنید :

<connectionStrings>
<add name="connectionString_name" connectionString=" Data Source=localhost;Initial Catalog=db_name;User Id=db_user;Password=db_pass" providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

بجای connectionString_name نام کانکشن استرینگ که در پروژه استفاده کرده اید را وارد کنید
بجای db_name نام دیتابیس که در وبسایت پنل ساخته اید را وارد کنید
بجای db_user نام کاربری دیتابیس که در وبسایت پنل ساخته اید را وارد کنید
بجای db_pass رمز اتصال به دیتابیس که در وبسایت پنل ساخته اید را وارد کنید
--------------

طریقه استفاده از دیتابیس هم اشتباه است. باید با برنامه Sql server management studio از دیتابیس بکاپ بگیرید (با فرمت bak)
سپس در هاست طبق آموزش پست قبل ([Only registered and activated users can see links]) دیتابیس را Restore کنید